.

.

Нови оригинални 4712-001031 за Samsung SCX3200 3205 5835 4623 4828 5330 5635 4824 4200 ML1660 3050 2850 2851 CLX3170

Нови оригинални 4712-001031 за Samsung SCX3200 3205 5835 4623 4828 5330 5635 4824 4200 ML1660 3050 2850 2851 CLX3170

DEN 288.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
TENGYUAN
боја:
Други
Број На Модел На:
3200/3205/5835/4623
Тип:
Други

Стоката во категоријата