.

.

U8224 HU544 Топла продажба Бесплатен Превозот>>трговија на големо природни Опал Круг jewe Бисери Ѓердан 17

U8224 HU544 Топла продажба Бесплатен Превозот>>трговија на големо природни Опал Круг jewe Бисери Ѓердан 17

DEN 335.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
добро
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.

Стоката во категоријата