.

.

Techmation 7KTMP-1 матична Плоча за индустриска употреба нов и оригинален тестирани ред

Techmation 7KTMP-1 матична Плоча за индустриска употреба нов и оригинален тестирани ред

DEN 7200.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
7KTMP-1
is_customized:
Yes
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции

Стоката во категоријата