.

.

Автентични 24K Жолто Злато Pendant / 3D Среќа Малку Прекрасна Патка Pendant

Автентични 24K Жолто Злато Pendant / 3D Среќа Малку Прекрасна Патка Pendant

DEN 2135.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Жолто Злато
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
P5541

Стоката во категоријата