.

.

Висок квалитет на неметални 4mm Тубуларна коњски влакна Crinoline Цевка Crin Плетенка Средување на 200yards/многу повеќе бои Бесплатен Превозот

Висок квалитет на неметални 4mm Тубуларна коњски влакна Crinoline Цевка Crin Плетенка Средување на 200yards/многу

DEN 494.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
P
Тип:
Косата Панделки
Големина:
4mm
avaliable боја:
20 бои
Пакување:
25 метри по боја,8colors по многу
is_customized:
yes
Големина:
2000yards/lot

Стоката во категоријата