.

.

Љубов Крстот Уво Studs Ohrringe парична Казна Мода Накит Bijoux Златна Боја CZ Кристал Мали Обетки За Жени

Љубов Крстот Уво Studs Ohrringe парична Казна Мода Накит Bijoux Златна Боја CZ Кристал Мали Обетки За Жени

DEN 196.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ANNGILL
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
Плоштад
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
9924
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Повод:
Свадба Годишнината Ангажман Подарок Божиќ Партија Денот На Благодарноста
Главниот Камен:
ааа кубни циркони
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Пакување:
Хартија, картон и Opp вреќа
Метали Тип:
Злато Позлатен

Стоката во категоријата