.

.

Керамички чаши зајакот патка дизајни рака-насликани висока нога чаши за сладолед чаша пудинг снек сад за дете хранење

Керамички чаши зајакот патка дизајни рака-насликани висока нога чаши за сладолед чаша пудинг снек сад за дете хранење

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
патка, зајакот
Dinnerware Тип:
Чинии
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Капацитет:
Бренд Име:
OUSSIRRO
Керамички Тип:
порцелански
Број На Модел На:
зајакот 11x10cm,патка 12x12cm
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Техника:
Под стаклен
Количина:
1
Производство:
Еден
Материјал:
Керамички
Шаблон Тип:
Животните

Стоката во категоријата