.

.

Трговија на големо 11mm Мешани Бои Бела Азбука Писмо Акрилик Лабава Монистра Цвет Форма DIY Накит Одлуки Додатоци LB-41

Трговија на големо 11mm Мешани Бои Бела Азбука Писмо Акрилик Лабава Монистра Цвет Форма DIY Накит Одлуки Додатоци

DEN 213.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
scoster
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
11*11*4mm
Објектот Форма:
Блескава Форма
Број На Модел На:
LB-41
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Мешани Бои / Бела

Стоката во категоријата