.

.

ЖЕШКА ! Оригиналниот Тајланд чиста рачно изработени Бамбус, Ратан Ткаат жена чанти, Модни гроздобер Месинг заклучување тока плик чанти

ЖЕШКА ! Оригиналниот Тајланд чиста рачно изработени Бамбус, Ратан Ткаат жена чанти, Модни гроздобер Месинг заклучување

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
Naxi.Hani
Надворешноста:
Никој
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Затворање Тип:
маска
Чанти Тип:
Ден Канџите
Обликот:
Satchels
Декорација:
Вез,Заклучување
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Геометриски
Тврдост:
Мека
Обвивка Материјал:
Лен
Стил:
Гроздобер
Главен Материјал:
Слама
квалитет:
Парична казна
боја:
Природни
Големина:
about 27*16cm
Материјал:
Бамбус, Ратан
Стил:
Гроздобер / Етнички
Главен Материјал:
Бамбус, Ратан

Стоката во категоријата