.

.

100pcs Фабрика директни растворливи во вода, чипка облека, додатоци Мотив rayon чипка цвет налепници

100pcs Фабрика директни растворливи во вода, чипка облека, додатоци Мотив rayon чипка цвет налепници

DEN 768.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Бела, Црна
Тип На Производ:
Закрпи
Бренд Име:
ywleiao
Големина:
5.3*6.5cm
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Appliqued
Стил:
Шие-На
чипка занает:
Вез
Опсегот:
Облека, облека, дом на текстил
Боја:
Црна, белена
Спецификација:
About 5.3CM * 6.5CM

Стоката во категоријата