.

.

нерѓосувачки челик завртка М1.6x6 Обланда главата А2-70 100 компјутери

нерѓосувачки челик завртка М1.6x6 Обланда главата А2-70 100 компјутери

DEN 52.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
100-199Pcs
Вози Стил:
Филипс
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
JMSW М1.6x6 ФИЛ А2-70
Глава Стил:
Сирење
Обланда Глава:
0# Филипс возачот
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата