.

.

1 Сет За HP 27 И За HP 28 Мастило Кертриџ За Photosmart 7150/7350/7550 Мастило Кертриџ Вистински Топла Продажба

1 Сет За HP 27 И За HP 28 Мастило Кертриџ За Photosmart 7150/7350/7550 Мастило Кертриџ Вистински Топла Продажба

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
HISAINT
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
за HP 27 28
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
боја:
Црна,Цијан,Магента,Жолта
Применливи модели:
Officejet 4310, 4315, 4315 v, 4315xi, 4350, 5510
Рок На Траење:
24 месеци
За видот:
инк-џет печатач
Потекло:
Zhuhai, Guangdong, Кина
кертриџ тип:
за HP 27+ 28
Компатибилен со:
Истурете HP PSC 1209, 1310, 1311, 1315, 1315 V

Стоката во категоријата