.

.

SewCrane Флорални Перница Покрие Печат Крстот Бод за Полнење, Летање Цвеќиња,18.1 инчи

SewCrane Флорални Перница Покрие Печат Крстот Бод за Полнење, Летање Цвеќиња,18.1 инчи

DEN 230.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Перница/Коска-форма Перница/Автомобил Перница
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Стил:
Пастирски
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Укината

Стоката во категоријата