.

.

Оригинални Eleaf ГШ на Резервоарот Atomizer 3.0 ml ГШ-Тенк со 510 Тема 0.15 ohm Никел 200 серпентина одговараат за iStick ТЦ 40W

Оригинални Eleaf ГШ на Резервоарот Atomizer 3.0 ml ГШ-Тенк со 510 Тема 0.15 ohm Никел 200 серпентина одговараат

DEN 323.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
Eleaf ГШ на Резервоар
Калеми Тип:
Заменливи
Компатибилен Модел:
Eleaf ГШ на Резервоар
Бренд Име:
Eleaf

Стоката во категоријата