.

.

Бесплатен превозот автомобил wiper ножот за Suzuki Jimny големина 18 и 16 Мека Гума Шофершајбната Wiper Сечилото 2 парчиња/ПАР deflector прозорецот

Бесплатен превозот автомобил wiper ножот за Suzuki Jimny големина 18 и 16 Мека Гума Шофершајбната Wiper Сечилото 2

DEN 349.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Suzuki Модел:
Jimny
Бренд Име:
asywf
Материјал Тип:
Природна Гума
Специјални Функции:
Чисти прозорецот
Големина:
18 16

Стоката во категоријата