.

.

10pcs 20mm НОВ Стил СРЕБРО-ОБЛОЖЕНО DIY Капки на вода Уметност линија покрај Pendant Фах Празен база Рамки Поставување Накит Наоди

10pcs 20mm НОВ Стил СРЕБРО-ОБЛОЖЕНО DIY Капки на вода Уметност линија покрај Pendant Фах Празен база Рамки Поставување

DEN 72.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
id5930
Објектот Висина:
0.35cm
Објектот Должина:
2cm
Објектот Тежина:
2.3g
Објектот Ширина:
2cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Производ Карактеристики:
сребро позлатен шарм празно
Накит Наоди Тип:
Конектори
Бренд Име:
BITWBI
Објектот Дијаметар:
2cm

Стоката во категоријата