.

.

Модерна Слика за Позадина Стил Популарна Возрасни Свадба Фотографија Реквизити Позадина 150cm*200cm Fotostudio Achtergronden Студио за Фотографии

Модерна Слика за Позадина Стил Популарна Возрасни Свадба Фотографија Реквизити Позадина 150cm*200cm Fotostudio Achtergronden

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (мм):
100x150cm, 150x150cm, 150x200cm, 150x220cm, 150x250cm, 250x250cm, 180x300cm, 200x300cm, 300x300cm, 300x600cm, 300x500cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
KIFIERG
Број На Модел На:
К-4059
Материјал:
Винил
Стил:
Свадба
Големина:
Различни големини да се избере
детали:
Само Содржината фотографија Позадина(s)
се применуваат:
Фото Студио,Фотографии,Фотографии Backdrops
Слика Содржина :
Било Содржина На Фотографија
Карактер:
Новороденче,Деца Фотографии,Свадба Фотографии,Фотографот
Тема:
Свадба/Деца
Печатени Начин :
Дигитални Печатени,Рачно Насликани Позадина
KEYWORD1:
Фотографија Винил Позадина
KEYWORD2:
Фото Студија За Свадба
Известување:
Производот без заграда или ничија

Стоката во категоријата