.

.

авион sukhoi дин 34 авиони EX346 дневна соба дома ѕид уметност оркестарот дрво рамка ткаенина постери

авион sukhoi дин 34 авиони EX346 дневна соба дома ѕид уметност оркестарот дрво рамка ткаенина постери

DEN 287.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
30 x 45 CM Без Рамка, 50 x 75 СМ, Без Рамка, 58 x 90 СМ, Без Рамка, 80 х 120 СМ, Без Рамка, 30 x 45 CM DIY Рамка, 50 x 75 СМ DIY Рамка, 60 x 90 СМ, DIY Рамка
Бренд Име:
JiangMingXia Постер
Тип:
Постер
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Станот
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
NO
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Стоката во категоријата