.

.

Висок квалитет 12V 1W BA9S led светла,висока моќност ba9s 1W 12v led светла,автомобил led BA9S светилки бесплатен превозот 4pcs/многу

Висок квалитет 12V 1W BA9S led светла,висока моќност ba9s 1W 12v led светла,автомобил led BA9S светилки бесплатен

DEN 230.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Сина, Бела
Wattage:
1w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
HCLi
Просечен Живот (часот):
100000
Напон:
DC12V
LED Чип Бренд:
Epistar
Број на LED Чип:
1 buc
Прозрачна Флукс:
До 249 Lumens
Зрак Агол(°):
120°
База Тип:
BA9S
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
N
Обликот:
R

Стоката во категоријата