.

.

2X 1156 BA15S 3020 SMD 50 Led Автомобил Купола Светла за Рикверц Сијалица Страна Маркер Копија Опашка Кочница Пак Сигнал Светилки Бела DC 12V

2X 1156 BA15S 3020 SMD 50 Led Автомобил Купола Светла за Рикверц Сијалица Страна Маркер Копија Опашка Кочница Пак

DEN 68.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Siweex
Име На Модел:
1156-50d
Објектот Тежина:
5g
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Wattage:
2W
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Напон:
12V
Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
Lumens:
100LM
боја:
Бела
Големина:
3.7X1.9CM
Употреба 1:
копија светлина
Употреба 2:
Куполата Светлина
Употреба 3:
Страна Маркер Светлина
Употреба 4:
обратна светлина
Употреба 5:
Пак сигнал светлина
Користењето 6:
кочница светлина

Стоката во категоријата