.

.

Античкиот Цвет Форма 30мм Мини Дрвена Кутија Фиока се Справи со Накит Кутија Копчиња Картон Подарок кутија ,Вино сандак Гроздобер Повлече Рачка

Античкиот Цвет Форма 30мм Мини Дрвена Кутија Фиока се Справи со Накит Кутија Копчиња Картон Подарок кутија ,Вино сандак

DEN 348.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Бронза, Сребро.
Тип:
Мебел Справи & Knob
Материјал:
Железо
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Име на производ:
Античкиот Копчиња
Големина:
30mm

Стоката во категоријата