.

.

50PCS 20mm Антички Метал Мала Врата се Повлече Справи со Прстен Копчиња Фиока Повлече салон, шминка, накит случаи кутија рачка

50PCS 20mm Антички Метал Мала Врата се Повлече Справи со Прстен Копчиња Фиока Повлече салон, шминка, накит случаи

DEN 348.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Име на производ:
Античкиот Копчиња
Големина:
20mm

Стоката во категоријата