.

.

Нови Arrvial Микс 6colors Сјајот на доградба на Акрилни Нокти Совети Декорација Тркала DIY 3d Шарм Помине Уметност Додатоци Алатки

Нови Arrvial Микс 6colors Сјајот на доградба на Акрилни Нокти Совети Декорација Тркала DIY 3d Шарм Помине Уметност

DEN 42.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Големина:
2mm
Број На Модел На:
ноктите rhinestones
Бренд Име:
Misscheering
Количина:
1wheel
Материјал:
Акрилик
Тежина:
10g
боја:
Црна Јасно Сина, Розова Зелена Црвена AB
квалитет:
Супер Shinning Врвен Квалитет
Тип:
DIY 3D Кристал Декорација на Нокти
Функција:
за нокти облека, чевли кеси декорација
Ноктите Алатки:
ноктите rhinestones сјај
ноктите додатоци:
ноктите кристал декорација
Помине Уметност:
Помине Уметност Кристал
нокти убавина:
3d Кристал Помине Уметност

Стоката во категоријата