.

.

Мотоцикл спогодба слушалки додатоци, мека слушалка & клип заградата одговараат за FDCVB мото шлем bt спогодба

Мотоцикл спогодба слушалки додатоци, мека слушалка & клип заградата одговараат за FDCVB мото шлем bt спогодба

DEN 326.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
шлем слушалки
Режим На Конекција:
Bluetooth
Напојување Режим:
Вградената Батерија
Применливи Шлем Тип:
Мотокрос,Полн Лице
Бренд Име:
FreedConn
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
додатоци за FDCVB
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Максималниот Број на Говорници:
2
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Должина:
22cm
Објектот Тежина:
0.08kg
Специјални Функции:
HI-FI Стерео Heaphone
Посебна функција:
Водоотпорен
Максимална Спогодба Растојание:
Приклучок Тип:
Не полнач
Пакет Се Вклучени:
мека слушалка и клип заградата
одговараат за:
FDCVB

Стоката во категоријата