.

.

Бесплатен превозот обичај MITRE ПАТИ облека labels/облека, плетени labels/извезени ознаки/јака етикета/tag печатење бренд, трговска марка

Бесплатен превозот обичај MITRE ПАТИ облека labels/облека, плетени labels/извезени ознаки/јака етикета/tag печатење

DEN 1392.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
облека labels
Техника:
Извезена
Етикета Вид:
Главната Lables
Употреба:
Облека
Материјал:
Платно
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Број На Модел На:
603

Стоката во категоријата