.

.

Бесплатен Превозот SP-ЛАМБА-016 / NSH 310W Оригинални Проектор Светилка Со Модул За Во Фокусот LP850 | LP860

Бесплатен Превозот SP-ЛАМБА-016 / NSH 310W Оригинални Проектор Светилка Со Модул За Во Фокусот LP850 | LP860

DEN 3432.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-016
Wattage:
NSH 310W
живот време:
2000-3000 часа
Гаранција:
180 дена
Fittable проектор:
Во Фокусот LP850 | Во Фокус LP860
MOQ:
1pc
време на испорака:
Во рок од 24 часа по уплатата
Пакување:
Картонска кутија со пена
Употреба:
бизнис,училиште,образование,дома
Превозот начин:
Бесплатен превозот

Стоката во категоријата