.

.

Класичен Накит од Најжешките Продажба Смола Стакло Жолт Цвет Сјајна Златна Боја Студ Обетки

Класичен Накит од Најжешките Продажба Смола Стакло Жолт Цвет Сјајна Златна Боја Студ Обетки

DEN 47.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Студ Обетки
Главниот Камен Боја:
Жолта
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
BALANBIU
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
ed00535
Тип На Објект:
Смола Стакло Жолт Цвет Сјајните Златни Обетки Студ
Животната средина:
Nickle доведе Кадмиум слободни
време на испорака:
Во 7 дена
Дијаметар:
1.7 cm
Тежина:
5g
боја:
Жолта
Употреба:
Подарок Партија Годишнината Свадба Ангажман
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија
Пол:
Жените Девојки Unsex
ОЕМ:
OK

Стоката во категоријата