.

.

1936 Година Колумбија Сребро Половина Долар Спомен Копија Монети

1936 Година Колумбија Сребро Половина Долар Спомен Копија Монети

DEN 48.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Техника:
Кастинг
Материјал:
Метал
Тема:
Луѓе
Стил:
Античкиот Имитација
Регионален Функција:
Европа
Година:
1920-1939

Стоката во категоријата