.

.

Нов Стил од Најжешките трговија на Големо Жените Смола Цвет Сјајна Сребрена ColorDrop Обетки

Нов Стил од Најжешките трговија на Големо Жените Смола Цвет Сјајна Сребрена ColorDrop Обетки

DEN 91.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Капка Обетки
Главниот Камен Боја:
Многоцветни
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
ed00537
Бренд Име:
BALANBIU
Тип На Објект:
Трговија На Големо Жените Смола Цвет Сјајна Сребрена Капка Обетки
Животната средина:
Nickle доведе Кадмиум слободни
време на испорака:
Во 7 дена
Дијаметар:
5-8cm
Тежина:
20-30g
боја:
пинк сина, сива
Употреба:
Подарок Партија Годишнината Свадба Ангажман
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија
Пол:
Жените Девојки Unsex
ОЕМ:
OK

Стоката во категоријата