.

.

2/2.4/3/4/5/6/8/10мм Мазна Топката Антички Бронза Изолација Монистра за Изработка на Накит

2/2.4/3/4/5/6/8/10мм Мазна Топката Антички Бронза Изолација Монистра за Изработка на Накит

DEN 47.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Легура
Објектот Тежина:
10g
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Бренд Име:
Laudsong
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
W00094
Големина:
Античкиот Бронза

Стоката во категоријата