.

.

B141 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена

B141 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија

DEN 54.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
6.5 см
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
YUEYIN
Материјал:
Никој
позлата:
сребро позлатен
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
B141
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата