.

.

СЛОБОДЕН БРОД>>>>>Добра 3 реда Чоколадо Браун школка бисер затворач ѓердан 17-19

СЛОБОДЕН БРОД>>>>>Добра 3 реда Чоколадо Браун школка бисер затворач ѓердан 17-19

DEN 549.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Лице
Метали Тип:
Сребро.
Pendant Големина:
cm
Пол:
Жените
Синџир Тип:
влакно
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
Парична казна
Бренд Име:
JINHONGBO
Материјал:
Школка
Стил:
Класичен

Стоката во категоријата