.

.

Нов Со Дупки и Прстени Две страни Обоени срамнети со земја Шише Капи Рамен Bottlecaps за Pendant Ѓердан Jewerly Занаети 600 Компјутери/многу

Нов Со Дупки и Прстени Две страни Обоени срамнети со земја Шише Капи Рамен Bottlecaps за Pendant Ѓердан Jewerly Занаети

DEN 1836.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Шарм Тип:
Спорт
Бренд Име:
SUTOYUEN
Број На Модел На:
израмните шише капи
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
боја:
двете страни Обоени 12 Бои
Карактеристики:
без Дупки
Вметната големина:
1 Инч
Употреба:
Шише Капи За Carfts и Накит

Стоката во категоријата