.

.

Бесплатен Превозот-150ML Флип Капа Шише Транспарентен Празни Козметички Лосион Сад,Примерок шминка Шампон Под-флаширање,20PCS/МНОГУ

Бесплатен Превозот-150ML Флип Капа Шише Транспарентен Празни Козметички Лосион Сад,Примерок шминка Шампон Под-флаширање,20PCS/МНОГУ

DEN 1007.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Јасно капа, Бела капа, Црна капа, се Меша боја на капа
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
150ml
Број На Модел На:
150ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Алатки категорија:
шминка за убавина алатка
make-up спецификација:
нормална големина
Капак боја:
бела / транспарентен / црна
Шише боја:
транспарентен / заоблачено
Употреба:
Лосион, Шампон, крем за нега на Кожата
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Запечатување Тип:
Флип капа
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата