.

.

Трговија на големо цена нов тип земјата buriedlight 3w IP68 CE&RoHS топла светлина кул светлина ourdoor led осветлување AC85~265V/DC12V

Трговија на големо цена нов тип земјата buriedlight 3w IP68 CE&RoHS топла светлина кул светлина ourdoor led осветлување

DEN 10200.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
3W AC85 to AC265V, 3W DC12V
Тип На Објект:
Подземни Светилки
сертификација:
CE,FCC,ССА,RoHS,CCC
Заштита Ниво:
IP68
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Бренд Име:
ROSTSTAR
Карактеристики:
aj
Број На Модел На:
OSSTAR-DMD
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
85-265V
Гаранција:
2years
Е Светилки Вклучени:
No

Стоката во категоријата