.

.

Ново реално го исклучите ѕиден часовник види дневна соба игла кварц дома декорација часовници акрилик огледало налепница diy

Ново реално го исклучите ѕиден часовник види дневна соба игла кварц дома декорација часовници акрилик огледало налепница

DEN 423.00
DEN 431.52
-2 %

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Лист Големина:
37inch, 47inch
Тип:
Ѕидни Часовници
Обликот:
Кружни
Дијаметар:
90cm
Комбинација:
Мулти-парче сет
Должина:
900mm
Стил:
Модерна
Бренд Име:
joid'art
Motivity Тип:
Кварц
Материјал:
Акрилик
Шема:
Цртан филм
Тежина:
300g
Функција:
Антички Стил
Број На Модел На:
12S006
Ѕиден Часовник Тип:
9 mm Лист
Дисплеј Тип:
Игла
Форма:
Единствен Лик
Ширина:
90cm
Применливи Сместување:
дневна соба
Тело Материјал:
Акрилик
47inch:
Час рака
37inch:
Час рака
Часовникот машина:
10 cm

Стоката во категоријата