.

.

Ballscrew поддршка EK20 и EF20 натпревар употреба топката завртка крајот поддршка cnc xyz EK20 EF20 1set

Ballscrew поддршка EK20 и EF20 натпревар употреба топката завртка крајот поддршка cnc xyz EK20 EF20 1set

DEN 468.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бродови Од:
Кина
Бренд Име:
линк cnc
Број На Модел На:
EK20 EF20
Тип На Објект:
Доведе Завртка

Стоката во категоријата