.

.

1pcs/Многу XB2 BS642 XB2-BS642 Црвено Печурки Главата Пак да се Ослободи 1 N/C Пак Ресетирате Итни Стоп им Помогнам на Копчето Latching Switch 60mm

1pcs/Многу XB2 BS642 XB2-BS642 Црвено Печурки Главата Пак да се Ослободи 1 N/C Пак Ресетирате Итни Стоп им Помогнам

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Карактеристики:
CN
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1
Број На Модел На:
BS642

Стоката во категоријата