.

.

E352 2017 Нови набавки обетки мода висок квалитет

E352 2017 Нови набавки обетки мода висок квалитет

DEN 52.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
YUEYIN
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Лице
Број На Модел На:
E352
Материјал:
Никој
Назад Наоѓање:
како Слика
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата