.

.

H157 Бесплатен Превозот! Најновите Жените Елегантен Дизајн 925 сребрен накит Топла продава нараквица Фабрика за Директна Продажба

H157 Бесплатен Превозот! Најновите Жените Елегантен Дизајн 925 сребрен накит Топла продава нараквица Фабрика за Директна

DEN 51.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Корални
Број На Модел На:
H157
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Бренд Име:
YUEYIN
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Животните
позлата:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
H157
is_customized:
Yes
Должина:
19CM*0.4CM
Материјал:
Никој
Метали Тип:
сребро позлатен

Стоката во категоријата