.

.

Трговија на големо вистински природен бели кристали рок кристално јасна кварц 4-12mm по влакно А+ квалитетот камен Лабава монистра изработка на накит

Трговија на големо вистински природен бели кристали рок кристално јасна кварц 4-12mm по влакно А+ квалитетот камен

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Дијаметар:
4mm 95beads strand, 6mm 62beads strand, 8mm 48beads strand, 10mm 38beads strand, 12mm 30beads strand
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
OAAPAAQ
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
0.1kg
Број На Модел На:
НУ-018
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
12mm

Стоката во категоријата