.

.

MOONROCY Бесплатен Превозот мода накит Кубни Циркони розово Злато виолетова Боја Кристал Ѓердан Обетки Накит Сет за Жени

MOONROCY Бесплатен Превозот мода накит Кубни Циркони розово Злато виолетова Боја Кристал Ѓердан Обетки Накит Сет за

DEN 867.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
бакарни легури
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
MOONROCY
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки.
Број На Модел На:
R
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Стоката во категоријата