.

.

100Pcs/многу!5-6 инчи!Сребро Pheasant Опашка Пердуви,ААА квалитет,зебра,ленти,егзотични пердуви. freeshipping!

100Pcs/многу!5-6 инчи!Сребро Pheasant Опашка Пердуви,ААА квалитет,зебра,ленти,егзотични пердуви. freeshipping!

DEN 912.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Pheasant Пердув
Шема:
Изми
Број На Модел На:
FP107
Материјал:
Сребро Pheasant Опашка Пердуви
Боја:
природата
Големина:
5-6inch 12-15cm
КОЛИЧИНА:
100pcs по многу
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата