.

.

5ml Слива-цвет форма лак шише, Јасно Помине масло шише козметички пакување сад

5ml Слива-цвет форма лак шише, Јасно Помине масло шише козметички пакување сад

DEN 829.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ml
Број На Модел На:
5ML
Пластични Тип:
ПВЦ
Употреба:
Лак Масло
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Запечатување Тип:
Капа со четка

Стоката во категоријата