.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>>>2 Насоки 6-7mm Црна Слатководни Бисер Ѓердани 50inch Школка Затворач

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>>>2 Насоки 6-7mm Црна Слатководни Бисер Ѓердани 50inch Школка Затворач

DEN 933.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Бисер Форма:
Ориз
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Лице
Pendant Големина:
cm
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Парична казна
Бренд Име:
JINHONGBO
Стил:
Класичен

Стоката во категоријата