.

.

1937 50c Roanoke Спомен Половина Долар Commem Прекрасни Копија Монети

1937 50c Roanoke Спомен Половина Долар Commem Прекрасни Копија Монети

DEN 48.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стил:
Античкиот Имитација
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Метал
Техника:
Кастинг
Година:
1920-1939
Тема:
Луѓе

Стоката во категоријата