.

.

200pcs/многу М2/М2.5/М3/М4*Должина L(L)=3~20mm Рамна глава завртки,Никел позлатен, DIY модел додатоци КМ Никел Позлатен

200pcs/многу М2/М2.5/М3/М4*Должина L(L)=3~20mm Рамна глава завртки,Никел позлатен, DIY модел додатоци КМ Никел Позлатен

DEN 120.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M2.5, M4, M2, M3
Должина:
3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 16mm, 20mm
Бренд Име:
RYBZJ
DIY Материјали:
Металугрија
Вози Стил:
Филипс
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Станот
Материјал:
Јаглероден Челик
Пакет:
200-299Pcs

Стоката во категоријата