.

.

JIGU Лаптоп со Батерија За HP MU06XL NBP6A174 NBP6A174B1 NBP6A175 NBP6A175B1 WD548AA HSTNN-Q63C HSTNN-Q64C HSTNN-UB0W HSTNN-YB0X

JIGU Лаптоп со Батерија За HP MU06XL NBP6A174 NBP6A174B1 NBP6A175 NBP6A175B1 WD548AA HSTNN-Q63C HSTNN-Q64C HSTNN-UB0W

DEN 546.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитетот На Батеријата:
5200MAH
Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
HP
Батеријата Напон:
10.8 V
Број На Модел На:
HSTNN-Q63C HSTNN-Q64C
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Батеријата Боја:
Црна
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата