.

.

BTOD Двојна USB Полнач за Метар Екранот Напон Тековната 3.2 V До 10V Детектор Надворешни Батеријата Кабел Адаптер за Следење

BTOD Двојна USB Полнач за Метар Екранот Напон Тековната 3.2 V До 10V Детектор Надворешни Батеријата Кабел Адаптер

DEN 230.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
SONY,Meizu,Blackberry,LG,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Други,Apple
Бренд Име:
btod
Број На Модел На:
USB ТЕСТЕР
На текст:
5V/2A
Излезен Интерфејс:
USB
USB Порти:
2
Извор На Енергија:
USB
Квалитетот сертификација:
ROHS
Излез:
5V/2.4 НА
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Тип:
USB Полнач за Лекар
Име:
USB Напон тековната метар
детектор на напон:
3.2 V~10V /0~3А
Display mode:
0.28 LED, Црвена/Црвена
Мерење Го Оценувате:
≥ 500mS / време
Оперативен Влажност:
10 ~ 80% (не-кондензирање)
Работен Притисок:
80 ~ 106kPa
боја:
Црна
USB кабел:
120mm
Излез:
5V3A

Стоката во категоријата