.

.

2-Начин Нерѓосувачки Челик 3/4 Целосна Порта Моторните Топката Вентил Со Упатство Замени 5V DC 2/3/5/7 Контрола на Проводници

2-Начин Нерѓосувачки Челик 3/4 Целосна Порта Моторните Топката Вентил Со Упатство Замени 5V DC 2/3/5/7 Контрола на

DEN 777.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Спецификација:
NPT, BSP
Напон:
DC5V
Жици За Контрола На:
CR201, CR301, CR501, CR702
Actuator Режим:
Со Manual (Рачно) И Настава
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Порт Големина:
3/4, DN20
Бренд Име:
Tsai Фан
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Притисок:
Среден Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
TF20-S2-Б
моќност:
DC5V
Температура на Медиумите:
1-95 Степен C
Напон:
DC5V
Проводници:
2/3/5/7 жици
Вентил големина:
DN20
Вртежен момент:
2Nm
отворена/затворена време:
5sec
вентил нишка:
NPT или BSP

Стоката во категоријата